מס' נייד: 054-670-0475

הדרכות בעלי כלבים

כל תהליך אימון של כלב בית/משפחה כולל גם הדרכה  ואימון לבעלים. לעתים הזמן הדחוק כמו גם קצב החיים, לא מאפשר לנו, מאמני הכלבים, להתמקד מספיק בבעלי הכלבים. 

המון אנשים רוצים לדעת יותר על הכלב שלהם. ראשית, הם תמיד שמחים לדעת איך ללמד את הכלב דברים חדשים וכל זאת מבלי להפוך בעצמם להיות מאמני כלבים. שנית, כשבעל כלב שולט ברזי השפה הכלבית, הוא מסוגל עם הזמן לקרוא 2-3 מהלכים קדימה. למה הכוונה? למשל, כשכלב עושה שימוש בסימן הרגעה (דוגמת פיהוק או ליקוק שפתיים עצמי) , הרוב המכריע של אוכלוסיית מגדלי הכלבים לא כל כך ער או מודע כלל לסימנים האלה ולמטרתם. האם הכלב מנסה להרגיע את עצמו בעקבות משהו שאירע? האם הוא מנסה להרגיע בכך כלב אחר שהרגע הבחין בו ממרחק? ואולי גם וגם.. ? 

לא סתם אומרים שידע הוא כח. אנשים שמודעים לתכונות וליצרים של הכלב/ה שלהם (ולרמת עוצמתם) וקוראים נכון את שפת הגוף הכל כך עשירה שלהם, ידעו טוב יותר מאחרים לאיזה ניואנסים לשים לב בחיי היום יום המשותפים איתם. ומכאן שגם היכולת שלהם להקדים תרופה למכה ולנהל נכון יותר סיטואציות מורכבות, תהיה לעולם טובה יותר. 

אז אם החלטתם לגדל כלב באופן מקצועי וחכם בו תרכשו כלים פרקטיים איך ללמד את הכלב בעצמכם התנהגויות בסיס, טריקים ודברים מורכבים יותר, צרו קשר

 

משך הקורס:. 12 מפגשים שבועיים (כשלושה חודשים).

משך השיעורים : כ60 דקות כל שיעור

מיועד עבור: בעלי כלבים 'טריים', ותיקים ואפילו כאלה שכבר מנוסים בכלבנות/אילוף

הדרכות בעלי כלבים
דילוג לתוכן